Podsumowanie 2013 roku dla Liturgicznej Służby Ołtarza
niedziela, 23 marca 2014 00:00

W szeregach Liturgicznej Służby Ołtarza wiele wydarzyło się od września 2013 roku, ministranci oraz lektorzy z naszej parafii wywalczyli w tym czasie aż sześć pucharów w turniejach piłki halowej, zdobywając przy tym dwa pierwsze miejsca.

Co więcej, we wspomnianym okresie zakupiono nowe uposażenie ministrantów – zarówno sportowe jak i liturgiczne, a także przyjęto czterech nowych lektorów, którzy odbyli długą formację i zostali wyświęceni z rąk J. E. ks. Bp. Antoniego Długosza.

Więcej…
 
Zmiany w budowie strony parafii
sobota, 22 lutego 2014 00:00

Szczęść Boże!

Drodzy parafianie, mamy zaszczyt i przyjemność oddać do użytku nową odsłonę serwisu swietyjakubkrzepice.pl, widoczną pod zakładką "informacje o parafii", w menu po prawej stronie.

Przede wszystkim zachęcamy do obejrzenia galerii, która od dziś będzie porządkowana w dwóch zakładkach - kalendarium bieżące dzieli zdjęcia w grupy odpowiadające określonemu wydarzeniu, natomiast fotografie ogólne gromadzą ujęcia naszego kościoła zarówno w wersji współczesnej, jak i przeszłej. Zamieściliśmy bowiem nieopublikowane dotąd nigdzie indziej archiwalne fotografie naszej świątyni.

Dodatkowo ruszyła nowa sekcja - artykuły. Stanowi ona zbiór tekstów tak kapłanów, jak i parafian, toteż liczymy na zainteresowanie z Państwa strony oraz niejako kontynuację "Głosu Parafii" pod nową, elektroniczną postacią. Każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii, napisania świadectwa (także anonimowo), zrecenzowania wydarzeń parafialnych czy przelania na tekst innych myśli, zwłaszcza tych, które związane są z Wiarą.

Dodatkowo pod zakładką polecane media znajdą Państwo ciekawe odnośniki - dotyczące wspólnot, filmów chrześcijańskich, aplikacji na telefony czy innych metod ewangelizacji. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia tej części strony, ale także do proponowania własnych, ciekawych materiałów.

Mateusz Rakowski, administrator swietyjakubkrzepice.pl

 
Wesołych Świąt z desek teatru!
środa, 15 stycznia 2014 19:11

 
Pokój temu domowi
wtorek, 24 grudnia 2013 00:00

Drodzy parafianie!

Nadchodzi czas wizyt duszpasterskich w naszej parafii - z tego powodu harmonogram na dany tydzień znajdować się będzie pod pozycją "Kolęda 2014" w menu głównym po prawej stronie.

Jednocześnie prosimy o pojazd na piętnaście minut przed rozpoczęciem kolędy.

Wszelkie uwagi dotyczące treści na stronie kierować należy pod adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , naromiast sprawy kolędowe prosimy zgłaszać w kancelarii - godziny otwarcia umieszczone są po prawej stronie niniejszego serwisu.

 
Kalendarz 2014
poniedziałek, 02 grudnia 2013 19:19

Drodzy parafianie!

Przypominamy, iż można już nabyć kalendarze parafialne na rok 2014, w którym znajdziecie państwo piękne zdjęcia czy notatki związane z kościołem.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 następna > ostatnia >>

Strona 25 z 27