Nawiedzenie figury św. Michała Archanioła
piątek, 28 sierpnia 2015 00:00

Parafia św. Jakuba Apostoła w Krzepicach wkrótce dostąpi zaszczytu nawiedzenia figury św. Michała Archanioła z cudownej Groty Objawień na górze Gargano. Ów wyjątkowy dla całej parafii okres przypadać będzie na 4-6 września 2015 roku. Z całego serca zapraszamy do wspólnej modlitwy zarówno parafian jak i przyjezdnych gości.

PLAN NAWIEDZENIA

 

 
Krzepickie Dni Jakubowe już za nami...
czwartek, 30 lipca 2015 00:00

Jak co roku, w Krzepicach obchodzono Dni Jakubowe. Rozpoczęły się one już w piątek 24 lipca, trwając do niedzieli 26 lipca. Głównym organizatorem uroczystości był Gminny Ośrodek Kultury w Krzepicach przy współpracy Parafii pw. św. Jakuba. Patronat medialny objęło Radio Katowice oraz Gazeta Kłobucka i Kulisy Powiatu.

Proszę kliknąć tutaj, aby przeczytać całość.
 
Krzepicka pielgrzymka do Niepokalanowa i Loretto
czwartek, 16 lipca 2015 00:00

7 lipca odbyła się wspaniała pielgrzymka wiernych z Parafii Krzepice zorganizowana przez ks. Stanisława Krupińskiego. Celem pielgrzymki był pobyt w Niepokalanowie i Loretto. Po drodze odwiedziliśmy Szymanów, gdzie znajduje się figura Pani Jazłowieckiej oraz elitarne gimnazjum i liceum dla dziewcząt.

Proszę kliknąć tutaj, aby przeczytać całość.
 
XXII Spotkanie Młodych w Wołczynie
niedziela, 21 czerwca 2015 00:00

Tegoroczne, 22. Spotkanie Młodych w Wołczynie, odbędzie się pod hasłem TRWAJ W MIŁOŚCI. Parafia Świętego Jakuba Apostoła w Krzepicach, jak co roku, organizuje kolejny wyjazd, który jest czymś więcej niż tylko wycieczką o charakterze rekolekcyjnym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.
 
Zbliżający się diakonat
niedziela, 05 kwietnia 2015 00:00

Podaje się do publicznej wiadomości, że Mateusz Tomasz Muszyński, alumn Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Częstochowskiej w Częstochowie, urodzony 15 czerwca 1991r  w Krzepicach, jest kandydatem do święceń diakonatu. Kandydata poleca się pobożnym modlitwom wiernych. Kto by zaś wiedział o jego niewłaściwym postępowaniu lub jakichś przeszkodach, które by czyniły go niegodnym świętego kapłaństwa, w sumieniu jest zobowiązany powiadomić bezzwłocznie miejscowego księdza proboszcza.

Niech zmartwychwstały Chrystus, wieczny Kapłan na wzór Melchizedeka, będzie dla niego wzorem i opoką, szczęść Boże!

 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 następna > ostatnia >>

Strona 24 z 30