Zmiany w budowie strony parafii
sobota, 22 lutego 2014 00:00

Szczęść Boże!

Drodzy parafianie, mamy zaszczyt i przyjemność oddać do użytku nową odsłonę serwisu swietyjakubkrzepice.pl, widoczną pod zakładką "informacje o parafii", w menu po prawej stronie.

Przede wszystkim zachęcamy do obejrzenia galerii, która od dziś będzie porządkowana w dwóch zakładkach - kalendarium bieżące dzieli zdjęcia w grupy odpowiadające określonemu wydarzeniu, natomiast fotografie ogólne gromadzą ujęcia naszego kościoła zarówno w wersji współczesnej, jak i przeszłej. Zamieściliśmy bowiem nieopublikowane dotąd nigdzie indziej archiwalne fotografie naszej świątyni.

Dodatkowo ruszyła nowa sekcja - artykuły. Stanowi ona zbiór tekstów tak kapłanów, jak i parafian, toteż liczymy na zainteresowanie z Państwa strony oraz niejako kontynuację "Głosu Parafii" pod nową, elektroniczną postacią. Każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii, napisania świadectwa (także anonimowo), zrecenzowania wydarzeń parafialnych czy przelania na tekst innych myśli, zwłaszcza tych, które związane są z Wiarą.

Dodatkowo pod zakładką polecane media znajdą Państwo ciekawe odnośniki - dotyczące wspólnot, filmów chrześcijańskich, aplikacji na telefony czy innych metod ewangelizacji. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia tej części strony, ale także do proponowania własnych, ciekawych materiałów.

Mateusz Rakowski, administrator swietyjakubkrzepice.pl