Wszystkie artykułyDodaj artykuł

W celu dodania artykułu prosimy o skontaktowanie się z administratorem serwisu przy pomocy poczty elektronicznej lub kapłanem za pośrednictwem kancelarii.

Każdy tekst - czy to nadesłany emailem, czy osobiście dostarczony na plebanię - musi stanowić autorską pracę osoby ubiegającej się o umieszczenie go na niniejszej stronie, wszelkie plagiaty są surowo zabronione. Jednocześnie uprzejmie informujemy, iż przed umieszczeniem treści w obrębie serwisu swietyjakubkrzepice.pl arykuł wymaga akceptacji proboszcza parafii, toteż nadesłane teksty mogą być dodane - w zależności od sytuacji - z opóźnieniem wynoszącym do kilku dni.

Prace nie mogą nikogo pomawiać, poniżać ani obrażać, nie wolno zamieszczać w nich kryptoreklam, stosować wulgarnego słownictwa ani propagować idei anty chrześcijańskich. Co więcej, istnieje możliwość anonimowego dodania treści, choć prosimy o podpisywanie się pod własnymi słowami (metryczka zawiera ewentualny tytuł naukowy, imię, nazwisko oraz - jeśli ktoś sobie życzy - osobiste zdjęcie lub logo instytucji).

Gorąco zachęcamy wszystkich parafian do śmiałego pisania na przeróżne tematy i tym samym wspólnego budowania publicystyki na łamach niniejszej strony.

 

Adres email na który należy nadsyłać prace: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.