Intencje mszalne

Wszelkie nieścisłości lub błędy prosimy zgłaszać jak najszybciej w kancelarii parafialnej

INTENCJE   MSZALNE   od   18 stycznia  do  1 marca 2020

 

Sobota  18 stycznia           

7.00  1)+ Czesław Ogórek – greg.18

         2)+ Grzegorz Chądzyński– od cioci Marii Stanowskiej z rodz.

18.00  O bł. Boże dla Teresy Bujak w 75 rocz. ur. – od dzieci z rodzinami

18.15 (szpital)  za parafian

ZAKOŃCZENIE WIZYT DUSZPASTERSKICH W RODZINACH

Niedziela   19 stycznia     2 Niedziela Zwykła   

7.00 + Wiesława ( 3 r.śm.), Antoni Orłowscy – od syna z rodz.

 9.00 Za dusze czyśćcowe

10.30 Roczki/ Jubileusze/ Rocznice/ Chrzest:

O bł. Boże… dla Nikoli Boreckiej w 2 rocz. urodz.

O bł. Boże… dla Lidii Izydorczyk w 50 rocz. urodz.

 

12.00  + Franciszek Brzozowski (32 r.śm.) – od dzieci z rodzinami

18.00  + Czesław Ogórek – greg.19

 

9.00   (Zwierzyniec) + Helena (20 r.śm.), Genowefa, Jan Olczyk, Stanisław, Piotr Cer

10.30 (Dankowice)  + Małgorzata Księżarek (1 r.śm.)

INTENCJE MSZALNE   od  20  do  26  stycznia 2020

W okresie Ferii Zimowych Msze św. w dni powszednie sprawowane są o godz. 6.30  i  18.00, w soboty o g. 7.00 i 18.00;

w niedziele bez zmian

Naszą modlitwą otoczeni są:

Poniedziałek  20  stycznia       

6.30   + Czesław Ogórek – greg. 20

18.00 + Julianna, Piotr, Jadwiga, Stanisław, Józef Jarawka, Marianna, Czesław Filak

Wtorek  21 stycznia        wsp. św. Agnieszki

6.30   + Stanisław Sówka (6 r.śm.) – od żony z rodz.

18.00 + Czesław Ogórek – greg. 21

Środa  22  stycznia      

6.30  + Czesław Ogórek – greg.22

18.00   + Janina, Józef Cieśla – od wnuków i wnuczek

Czwartek  23 stycznia    

6.30    + Ryszard Pilarz – od teściowej

18.00  + Czesław Ogórek – greg.23 

Piątek   24 stycznia               wsp. św. Franciszka Salezego                             

6.30 + Czesław Ogórek – greg.24

18.00 + Jolanta Jackiewicz (1 r.śm.) – od męża i córek z rodzinami

Sobota  25 stycznia           Nawrócenie Św. Pawła Ap.  święto

7.00  O bł. Boże, opiekę NMP i dary Ducha Świętego dla Tomasza w rocz. ur.

18.00  + Czesław Ogórek – greg.25

18.15 (szpital)  za parafian

 

Niedziela   26 stycznia     3 Niedziela Zwykła   

7.00 + Czesław Ogórek – greg.26

 9.00 + Kazimierz, Stanisława, Piotr Leszczyna, Helena, Stanisław Gawin – od żony Kazimierza

10.30   1) Roczki/ Jubileusze/ Rocznice/ Chrzest:

O bł. Boże… dla Pauliny i Mikołaja Ferdyn w 1 rocz. urodz. – od dziadków z Dankowic

O bł. Boże… dla Klaudii Plewińskiej w 18 rocz. urodz. – od najbliższych

           2)  W intencji "Solidarności" wraz ze wspomnieniem ks. Zenona Raczyńskiego, częstochowskiego Kapelana "Solidarności"

 

12.00  1)+ Eugeniusz Bujak (1 r.śm.) – od żony i dzieci z rodzinami

           2)+ Ignacy Kozielewski – od Stowarzyszenia i Wychowanków L.O w Krzepicach

18.00  + Zofia , Jan Bieleccy, Jan, Cecylia Kurczyńscy

 

9.00   (Zwierzyniec) + Józef Jantos

10.30 (Dankowice)  + Kazimierz Sośnicki – od siostry z rodz.    Modlitwy za wstawiennictwem św. Rafki

 

INTENCJE MSZALNE   od  27  stycznia do  2  lutego 2020

Naszą modlitwą otoczeni są:

Poniedziałek  27 stycznia        

6.30   za dusze czyśćcowe

7.00  + Marianna, Wawrzyniec, Krystyna, Marian Rus, Władysława, Jan Czapelscy

17.30  + Czesław Ogórek – greg. 27

18.00 + Andrzej Królak z rodzicami

Wtorek  28 stycznia        wsp. św. Tomasza z Akwinu

6.30   + Bernard, Leokadia, Maria, Weronika, Marianna Zychla

7.00  + Roman (17 r.śm.), Żaneta, Marianna, Jan Szymańscy, Waldemar Dyszlewski

17.30  + Roman, Żaneta, Marianna, Jan Szymańscy, Waldemar Dyszlewski

18.00 + Czesław Ogórek – greg. 27

Środa  29 stycznia      

6.30 + Czesław Ogórek – greg.29

7.00 + Eugeniusz Ślusarczyk – od Krzysztofa z rodz.

17.30 + Janusz Kochel – od bratanka Dawida z rodz.

18.00 + Stanisław, Helena, Józef Makles, Paweł Kluba, Helena, Zygmunt Kordiaczyńscy

Czwartek  30 stycznia    

6.30  + Zdzisław Krzemiński – od kuzyna Szczepana z rodz.  

7.00  + Czesław Ogórek – greg.30 (ostatnia)   

17.30  + Zdzisław Słomian  (9 r.śm.)

18.00  + Jadwiga Słomian – od brata Czesława z rodz.

Piątek   31 stycznia                 wsp. św. Jna Bosko                            

6.30 +  Piotr Przygoda – od szwagierki Henryki z dziećmi      

7.00 + Grzegorz Chądzyński – od kuzynostwa: Bożeny, Sabiny, Wiesława, Mariusza, Jana Bujak z rodzinami

17.30 + Kazimierz Brzozowski – od sąsiadów Sieja i Tekieli

18.00 + Halina Wydmuch – od sąsiadów Blukaczów

Sobota  1 lutego      

6.30  O nawrócenie grzeszników

7.00 + Marianna, Tadeusz Raczyńscy– od dzieci z rodzinami

18.00  + Wincenty Brzozowski (1 r.śm.) – od wnuczki Olgi z rodz.

18.15 (szpital)  za parafian

 

Niedziela   2 lutego     Ofiarowanie Pańskie  święto    (NMP Gromnicznej)

7.00 + Stanisław Borecki ( 15 r.śm.) – od żony Krystyny i dzieci z rodzinami

 9.00 + Mieczysław Pilarz (23 r.śm.)

10.30 Roczki/ Jubileusze/ Rocznice/ Chrzest:

 

12.00  O bł. Boże … dla Patrycji Wąsińskiej w 18 rocz. urodzin

18.00  + Maria (22 r.śm.), Antoni Kopacz – od córek

 

9.00   (Zwierzyniec) + Władysława, Mieczysław Debudaj, Irena, Józef Janic

10.30 (Dankowice)  + Zdzisław Wąsiński – od Koła Gospodyń Wiejskich z Dankowic

 

INTENCJE MSZALNE   od  3  do  9  lutego 2020

Naszą modlitwą otoczeni są:

Poniedziałek  3 lutego     

6.30   + Kazimierz Ślusarczyk – od Agaty i Mirosława Marcińczak z synem

7.00  + Józef Kwaśny – od Henryka Dołaszyńskiego

17.30  + Genowefa (5 r.śm.), Stanisław Baran – od dzieci i wnucząt

18.00 + Jadwiga Bujak – od syna Adama z rodz.

 

Wtorek  4 lutego       

6.30   + Wiktor Jackiewicz – od Elżbiety i Wiktora Kowalskich z rodz.

7.00  + Tadeusz Krakowiak – od swatów Rajów i rodz. Stachurów

17.30  + Alfreda Relich – od Włodzimierza z rodz.

18.00 ++ ZMARLI w STYCZNIU 2020:

Środa  5 lutego       wsp. św. Agaty

6.30 + Andrzej Czajkowski – od Zenona i Jadwigi Staniszewskich z rodz.

7.00 + Aniela (4 r.śm.), Tadeusz (54 r.śm.) Kościelny

17.30 + Wiesława Zatycka, Marianna Tyrała, Stanisława, Julian Kumor

18.00 + Alicja Kudelska – od Jadwigi i Stanisława Gładysz

 

Czwartek  6 lutego      I-szy Czwartek m-ca    wsp. św. Pawła Miki i Towarzyszy

6.30  + Danuta Abramczyk – od sąsiadów Koniecznych i Mońków  

7.00  + Janina Świć-Irach – od właścicieli i pracowników apteki LEKFARM w Krzepicach   

17.30  + Błażej Noga – od mieszkańców bloku Dąbrowskiego

18.00  + Jan, Józefa, Irena Kubiccy – od dzieci

 

Piątek   7 lutego                     I-szy Piątek m-ca                            

6.30 Zadośćczynna Najśw. Sercu Pana Jezusa      

(Zwierzyniec) + Eugeniusz, Wanda Zmorek - od syna Jerzego z rodz.

17.30 O bł. Boże … dla Macieja Hampel w 70 rocz. ur. – od żony i dzieci z rodzinami

18.00 + Jadwiga Słomian – od Renaty i Andrzeja Głuszak

 

Sobota  8 lutego      

6.30  za dusze czyśćcowe

7.00 + Janina Piekarska– od swatki Ireny  z rodz

18.00  + Zofia, Ryszard Świerczyńscy

18.15 (szpital)  za parafian

 

Niedziela   9 lutego     5 Niedziela Zwykła

7.00 + Zofia Szczepaniak – greg. 1 – od syna Zenona

 9.00 + Stanisława (12 r.śm.), Mirosław, Bogumił Warzyszyńscy

10.30 Roczki/ Jubileusze/ Rocznice/ Chrzest:

O bł. Boże… dla Ewy Gworys w 1 rocz. urodz. – od rodziców i dziadków

12.00 + Ryszard Wydmuch (2 r.śm.), Scholastyka Kostrzewska – od Wiesławy Wydmuch z rodz.

18.00  + Eugenia, Antoni Bujak, Janina, Jan Dróżdż

 

9.00   (Zwierzyniec) + Zygmunt (5 r.śm.), Stanisława Wójcik – od dzieci z rodzinami

10.30 (Dankowice)  + Bogdan (1 r.śm.), Władysława, Franciszek Korzekwa

INTENCJE MSZALNE   od  10  do  16  lutego 2020

Naszą modlitwą otoczeni są:

 

Poniedziałek  10 lutego      wsp. św. Scholastyki

6.30   + Zofia Szczepaniak – greg.2

7.00  + Natalia Zaborowska – od rodz. Wączek

17.30  + Bronisław Pijanowski (1 r.śm.) – od żony

18.00 + Halina Wydmuch, Zenon Pilśniak – od Anny Pilśniak z rodz.

Wtorek  11 lutego        

6.30   + Zdzisław Wąsiński – od rodz. Gawlik

7.00  + Zofia Szczepaniak – greg.3

17.30  O bł. Boże dla Moniki i Magdaleny i ich rodzin

18.00 + Janina Oczek (1 r.śm.) – od syna Jerzego z żoną

Środa  12 lutego      

6.30 + Marianna Tyrała – od rodz. Rutko

7.00 + Marek Tomaszewski – od rodz. Kasprzaków

17.30 + Zofia Szczepaniak – greg.4

18.00 + Bogdan Korzekwa (1 r.śm.) – od żony

Czwartek  13 lutego      

6.30  + Marian Majchrzak  

7.00  + Waleria (35 r.śm.), Władysław Lisowscy

17.30  + Ryszard Pilarz – od syna Arka z Karoliną

18.00  + Zofia Szczepaniak – greg.5

Piątek   14 lutego                    święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy                           

6.30 + Zofia Szczepaniak – greg.6      

7.00 + Andrzej Pawełczak – od sąsiadów Pawelaków

17.30 + Kazimierz Sośnicki – od syna Dariusza z rodz.

18.00 + Piotr, Janina Wieczorek, Maria, Bronisław Barańscy 

Sobota  15 lutego   

6.30  + Maria Pietrzak – od brata Józefa Patrzyk z rodz.

7.00 + Zofia Szczepaniak – greg.7

18.00  + Jadwiga Słomian – od sąsiadów Szyjków i Dworników

18.15 (szpital)  za parafian

Niedziela   16 lutego     6  Niedziela Zwykła

7.00 + Piotr, Julianna, Józef, Jadwiga, Stanisław Jarawka, Marianna, Czesław Filak

 9.00 + Eugeniusz (30 r.śm.), Jadwiga Grzyb

10.30 Roczki/ Jubileusze/ Rocznice/ Chrzest:

 

12.00 + Adam (33 r.śm.), Stefania (17 r.śm.) Mońka – od wnuka Franciszka z rodz.

18.00  + Zofia Szczepaniak – greg. 8 – od syna Zenona

 

9.00   (Zwierzyniec) + Stanisława, Piotr Strzelczyk, Zofia, Stanisław, Józef Szczepaniak

10.30 (Dankowice)  + Eugeniusz Ślusarczyk – od Katarzyny z mężem

INTENCJE MSZALNE   od  17  do  23  lutego 2020

Naszą modlitwą otoczeni są:

 

Poniedziałek  17 lutego     

6.30   + Zofia Szczepaniak – greg.9

7.00  + Wojciech Adrianowicz – od Zofii i Lucjana Prozner

17.30  + Alicja Kudelska – od rodz. Wester

18.00 + Halina Wydmuch – od sąsiadów Kopaczów

Wtorek  18 lutego        

6.30   + Zygmunt Pietrzak – od Danuty Leszczyna

7.00  + Zofia Szczepaniak – greg.10

17.30  + Stanisław Sawicki (15 r.śm.), rodzice i teściowie – od rodziny

18.00 + Zenobia Bujak – od wnuków Ewy, Aleksandry i Łukasza z rodzinami

Środa  19 lutego      

6.30 + Józef Wieczorek – od siostry Ireny z rodz.

7.00 + Teresa Muzyk – od Barbary i Marcina Iwańskich

17.30 + Zofia Szczepaniak – greg.11

18.00 + Jan (15 r.śm.), Krystyna Pasieka, Michał Bojko 

Czwartek  20 lutego      

6.30  + Weronika Holak – od wnuczki Marty  

7.00  O bł. Boże … dla Kazimiery i Władysława w 60 rocz. ślubu i w 90 rocz. ur. Władysława – od dzieci i wnuków

17.30  + Konrad Rudlicki – od rodz. Warzyszyńskich

18.00  + Zofia Szczepaniak – greg.12

Piątek   21 lutego                                               

6.30 + Zofia Szczepaniak – greg.13     

7.00 + Andrzej Zielonko – od Janiny Kała z rodz.

17.30 + Mieczysław Krzemiński (8 r.śm.) – od żony z synem

18.00  Do Miłosierdzia Bożego  za zmarłychimiona i nazwiska niebawem

Sobota  22 lutego   Katedry św. Piotra Ap. święto

6.30  + Stanisław Rudlicki – od rodzin: Sawickich, Chyrzyńskich, Burmińskich, Jarawków

7.00 + Zofia Szczepaniak – greg.14

18.00  + Stanisław Majchrzak (10 r.śm.) – od żony i dzieci z rodzinami

18.15 (szpital)  za parafian

 

Niedziela   23 lutego     7  Niedziela Zwykła

7.00   Za dusze czyśćcowe

 9.00 + Zofia Szczepaniak – greg. 15 – od syna Zenona

10.30 Roczki/ Jubileusze/ Rocznice/ Chrzest:

Chrzest:

12.00 + Henryk Walkowiak (4 r.śm.) i zm. z rodz. Pilśniaków i Walkowiaków

18.00  + Jan Sieja (4 r.śm.)

9.00   (Zwierzyniec)  O bł. Boże… dla Krystyny Kochel w 80 rocz. urodz. – od dzieci i wnuków

10.30 (Dankowice)  + Eugeniusz Ślusarczyk (1 r.śm.) – od bratowej i córek z rodzinami

INTENCJE MSZALNE   od  24 lutego  do  1 marca  2020

Naszą modlitwą otoczeni są:

Poniedziałek  24 lutego     

6.30  + Lucyna Sawicka – od rodz. Kordiaczyńskich

7.00  + Stanisława Dobranowska – od rodz. Kotarskich

17.30  + Zofia Szczepaniak – greg.16   

18.00 + Stanisław (30 r.śm.), Maria, Jan Słomian, Jerzy, Helena, Józef, Kazimierz Maciejewscy

Wtorek  25 lutego        

6.30   + Jolanta Jackiewicz – od Ilony Orszańskiej z rodz.

7.00  + Teresa Potok – od siostrzenicy Haliny z rodz.

17.30  + Stanisław (24 r.śm.), Alicja, Zygmunt Kudelscy

18.00 + Zofia Szczepaniak – greg.17

Środa  26  lutego      ŚRODA POPIELCOWA   początek Wielkiego Postu

6.30 + Zofia Szczepaniak – greg.18

9.00 + Zofia Wydmuch – od wnuka Piotra z rodz.

16.00    (Zwierzyniec) +Barbara Zalska – od Wandy Grzyb;      (Dankowice)  +Zdzislaw Krzemiński – od sąsiada Arkadiusza z rodz.

16.30 + Janina Świć-Irach – od Beaty Makota

18.00 + Jadwiga Słomian – od bratanka Łukasza z żoną

Czwartek  27 lutego      

6.30  + Eugeniusz Bujak – od brata Henryka z rodz.

7.00  + Zofia Szczepaniak – greg.19

17.30  + Genowefa Dyngus – od chrześniaka Krzysztofa z rodz.

18.00  + Jadwiga, Edmund, Helena Radomscy i dusze czyśćcowe

Piątek   28 lutego                                               

6.30 Za dusze czyśćcowe

7.00 + Wincenty Brzozowski – od Roberta Brzozowskiego z rodz.

17.30 + Elżbieta Kotas – od siostry Zofii Jankowskiej z rodz.

18.00 + Zofia Szczepaniak – greg.20     

Sobota  29 lutego   

6.30 + Zofia Szczepaniak – greg.21

7.00 + Irena Chyrzyńska – od Daniela i Grażyny Rozik

18.00  + Piotr Przygoda – od córki Iwony z rodz.

18.15 (szpital)  za parafian

 

Niedziela   1 marca     1  Niedziela Wielkiego Postu

7.00 + Pelagia, Józef Majzner, Kazimiera Trąbska

 9.00 Dziękczynna pewnej rodziny

10.30 Roczki/ Jubileusze/ Rocznice/ Chrzest:

O bł. Boże… dla Marcina Kotali w 18 rocz. urodz. – od rodziców

Chrzest: Marcel Steinbarth

12.00 + Zofia Szczepaniak – greg.22 – od syna Zenona

18.00 + Zofia, Wiesława, Franciszek Kotowicz

 

9.00   (Zwierzyniec) + Janusz Kochel – od chrześniaka Bartka z żoną

10.30 (Dankowice)  + Kazimierz Antczak – od chrześniaka Michała Antczaka z mamą Jolantą