XV niedziela zwykła - ogłoszenia parafialne

15 lipca 2018 roku

 

Zachęcamy do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Adoracji: w niedziele od 1300 do 1715 oraz w dni powszednie od 700 do 1700. Zapraszamy na cotygodniowe nabożeństwo ku czci Matki Bożej tzw. nieustająca nowenna do MB Krzepickiej w środy po Mszy św. wieczornej. Można przynosić własne intencje modlitewne, które będą odczytane podczas nabożeństwa.

Dziś:
Nabożeństwo Koronki do Miłosierdzia Bożego godzinie 1730. Zapraszamy.

 

W tym tygodniu:

W piątek Msza święta do Miłosierdzia Bożego za zmarłych tzw. „zbiorowa” godz. 1800.

W sobotę  i niedzielę tegoroczne Dni Jakubowe czyli nasze, krzepickie świętowanie Patronalnego Dnia Parafii czyli Odpustu ku czci św. Jakuba. Msza św. Odpustowa w przyszłą niedzielę o godzinie 1200. Celebransem i Kaznodzieją będzie ks. Kan. Marek Szumilas. Serdecznie na te uroczystości zapraszamy.

 

POSŁUGA DUSZPASTERSKA W MIESIĄCACH LETNICH.
Rozpoczął się czas wakacji. Wszystkim wypoczywającym życzymy pięknej pogody, zwłaszcza pogody ducha, bezpiecznych podróży i nabrania sił do podjęcia kolejnych zadań życiowych. Z racji urlopów zmieniony nieco będzie program pracy duszpasterskiej w naszej parafii. W miesiącach letnich: w lipcu i sierpniu Msze święte w dni powszednie od poniedziałku do piątku będą sprawowane o godzinie: 630 oraz 1800. W soboty o godzinie 700 i 1800 w kościele oraz o 1815 w kaplicy szpitalnej. Program niedzielny pozostaje bez zmian. Spowiedź w dni powszednie w godz. 615 – 630 oraz 1730 – 1800. Prosimy by ze spowiedzi korzystać w wymienionych godzinach, także przed pogrzebami i innymi posługami, bowiem w trakcie Mszy św. niedzielnych oraz w czasie pogrzebów zdarzy się, że nie będzie możliwości spowiedzi. Spotkania katechetyczne zostaną wznowione we wrześniu. W lipcu i sierpniu w I-sze piątki nie będzie odwiedzin chorych w domach a w kaplicach w Dankowicach i Zwierzyńcu nie będą sprawowane Msze św. w I-sze piątki miesiąca.

 

Polecamy tygodnik Niedziela.