II niedziela zwykła - ogłoszenia parafialne

14 stycznia 2018 roku

 

Zachęcamy do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Adoracji: w niedziele od 1300 do 1715 oraz w dni powszednie od 700 do 1700. Zapraszamy na nabożeństwa stałe: we wtorek po Mszy świętej wieczornej ku czci św. Michała Archanioła, w środę do nowenna do MB Krzepickiej.

DZIŚ o godzinie 1600 Msza święta dla osób niepełnosprawnych, ich najbliższych oraz opiekunów. O godzinie 1730, jak zawsze w II niedzielę miesiąca, nabożeństwo Różańcowe. Zapraszamy.

W środę 17 stycznia, po Mszy świętej wieczornej, spotkanie opłatkowe z Żywym Różańcem oraz Kręgiem Biblijnym. Zapraszamy.

W przyszłą niedzielę 21 stycznia liturgię Mszy świętej o godz. 1030 i 1200 uświetni muzycznie Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Krzepic. Ci muzycy amatorzy często towarzyszą nam w najważniejszych wydarzeniach w naszej parafii. Dlatego podobnie jak w ubiegłych latach będzie zorganizowana zbiórka do puszek na cele związane z działalnością orkiestry. Będziemy mogli w ten sposób okazać naszą wdzięczność za ich muzyczne zaangażowanie w życie parafii. Jednocześnie zachęcamy do udziału w zajęciach nauki gry na instrumentach dętych i perkusyjnych. Szczegółowe informacje u p. kapelmistrza Miłosza Janika.

Także w przyszłą niedzielę, śląskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym zaprasza na Spotkanie Kolędowe. Kolędowanie odbędzie się po wieczornej Mszy świętej (ok. 1845).

Jak co roku, plan wizyty kolędowej podawany będzie w menu po prawej stronie.

Polecamy tygodnik Niedziela.